محل تبلیغات شما

سال نو را پیشاپیش به همه دوستانِ خوبم تبریک میگم.

امیدوارم سال, جدید سالی پر از موفقیت و سلامت و صدالبته که انبوهی از پول باشه براتون.

به آرزوهاتون برسید و رویاهاتون محقق بشه.

حتما همدیگه رو دعا کنیم.

.

پ ن1; اومدم اهواز. به قدری زیبا و سرسبز شده که حس می کردم رفتم یه کشور دیگه! به لطف خدا و بارون های امسال, مثل بهشت شده دشت های اطراف. چه کیفی بکنم امسال تعطیلات.

پ ن2; واسه اولین بار این مسیر رو اومدم بدون حتا یک برگ جریمه سرعت! امیدوارم تو مسیرِ  برگشت هم خدا یاری کنه و از دور پلیس ها رو ببینم.

پ ن3; تو مسیر تمام شرایط جوی رو تجربه کردم. تهران تا اراک باد و طوفان, اراک تا بروجرود برف و مهِ شدید, بروجرد تا خرم اباد بارون, خرم آباد تا اندیمشک ابرِ سنگین و اندیمشک تا اهواز افتاب.

پ ن4; به لطف یکی از دوستان که پانسیونِ سگ داره, با خانم و آقایِ دکترِ داروسازی آشنا شدم امروز که تهِ روشنفکری بودند!!!

چطور؟

آخه سگِ محترم, مثل یکی از اعضایِ خانواده, تو همون ظرف هایِ روزمره غذا میل میفرمایند!

اون وقت من با تمامِ علاقه ام به سگ, وقتی سگشون تو ماشینم بود, همش استرس داشتم که نکنه زبونش رو به دستم بزنه!

که آخرش هم دستمو لیس زد لعنتی

پ ن5; موسیقیِ زنده و شادِ  بندری و عربی که توش نی همبون هم حتماهست, آدم رو به انجام حرکات موزون وا می داره, یه جووورِ خاصی!

گوشه گوشه یِ شهر این موسیقی داره اتفاق میفته و گوش هام سیر نمیشه از شنیدنِ این نوایِ شاد و فولکولور.

پ ن6; امسال سالِ خوک هست و سالِ منه. بهم حس خوبی میده این تکرار. دعا کنید سال خوبی واسم باشه.

پ ن; فکر کنم دعاهاتون مستجاب شده! هرچی برنامه میریزم گه برم فلافل بخورم, نمیشه! هِی دعوتمون میکنند واسه شام!

پ ن; احتمالا این پست به روز می شود.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها