محل تبلیغات شما

1. بیشعورهایی که پشت امبولانس گاز میدن و میرن رو باید گرفت

آخه من نمی دونم دیگه با چه زبونی باید بگن آدمِ باشعووور, نکن این کار رو!!! 

و آدمِ با شعووور نفهمه!!!

.

2. همه جایِ دنیا, مردم و دولت ها, از توریست و علی الخصوص توریستی که واسه خرید میاد, بهترین بهره رو می برند و مردم اون کشور و منطقه منتفع می شوند. مثل تایلند, دبی, ترکیه و.

ولی نمی دونم چرا ما بلد نیستیم و فرهنگش رو نداریم!!!

از اون روزی که دلار به تدبیرِ دولت فخیمه گرون شدو پولِ ما بی ارزش تر از همیشه, عراقی ها از راه زمینی و هوایی و بقیه کشورهایِ حوزه خلیج فارس, به خصوص کویت رویِ خودِ دریا, هجوم آوردن واسه خرید!

خریدِ چی؟

همه چیز! از سیب و پیاز بگیر تا فرش و برنج و پسته و ماهی و .

اون هم نه کیلو کیلو! بلکه گونی گونی!!!

ماهی دیگه نمیاد تو بازارِ ماهی و اگر هم بیاد به قیمتِ خونِ پدرشون هست!!! چون رویِ خود آب و با دلار میفروشن ماهی و میگو رو!!!

حالا به جای اینکه بلد باشیم و سود کنیم از این هجومِ مشتری و توریست, شروع کردیم به چاپیدنِ همدیگه!!!

یه جوری که مردم آبادان و اهواز و. دیگه قدرت خریدشون از همه جا پایینتر اومده! همون قیمت دولا پهنایی که با خارجی ها و به دلار حساب می کنند, با مردم خودمون هم حساب می کنند!!!

تا همین عیدِ گذشته, همه خرید ماهانه رو میرفتند از بازار ته لنجی هایِ آبادان می کردند ولی الان.

جالب اینه که خودشون اول از همه ضرر کردند و بعد از یه مدت چون دیگه مردم خودمون نتونستند که خرید بکنن, مغازه ها یکی یکی تعطیل شد. ولی کو شعووور که بفهمند با این گرون فروشی دارند ریشه خودشون و خودمون رو می زنند!!!

هیچ کس هم نیست که نظارت بکنه!

.

3. اینستاگرام پر شده از فیلم هایی که آدم شاخ درمیاره از دیدنشون!

پُر شده از آدم هایی که کوروش کوروش گفتنشون و ایران ایران کردنشون گوش فلک رو پاره کرده, بعد ناموس ایرانی رو میکنند و میرقصونند و فیلم میگیرند و تو اینستاگرامشون میگذارند!!!

دوست دارم با چاقوی کُند سرشون رو ببرم به خدا.

این آدم ها همون هایی هستند که اسلام رو قبول ندارند چون عرب ها وقتی حمله کردند با زن های ایرانی فلان کردند و بهمان!

خب حیوون توهم که داری همون کار رو می کنی و عرب ها هرهر به ریشت نداشته ات میخندند!!!

بفهم تو رو قرآن, نفهههم!!!

.

4. یه روز عصر داشتم تو ترافیکِ وحشتناکِ سعادت آباد می رفتم که نگاهم به یه مادر و دختر(حدود 9ساله) و مادربزرگ افتاد.

دختر گفت دستشویی دارم و مادربزرگ امر بفرمود که همینجا انجام بده!!!

دخترِ تپلی و نسبتا درشت همونجا تو پیاده رو و رو به ماشین ها جوراب شلواری رو پایین کشید و دامن رو زد بالا و نشست و

هرکسی از توی ماشین ها نگاه می کرد, می دید آنچه که نباید!

واقعا زبان قاصره واسه توصیفِ این مادر و مادربزرگ!

.

5. مادرهایِ محترم لطفا اگر دخترتون رو با پدرش یا مردِ دیگه ای جایی می فرستید, بهشون حتما متذکر بشین که دخترِ 7ساله هم میفهمه. بگید که دختر 7ساله با پسر 7ساله خیلییی فرق داره!

جلوش لباس عوض نکنید! نبریدش تو رختکنِ سالنِ مردونه که 20تا مرد دارند لباس عوض می کنند و حتما با کنجکاوی نگاه کنه و حتما که به مرور قبحِ دیدنِ بدنِ مرد واسش بشکنه! نبریدش حمام و استخر با خودتون! شما بزرگ شدین و میتونید کنترل کنید نگاه رو ولی اون کنجکاوه و چشم و ذهنش تازه دنبالِ شناخت و کشفِ! شما شخصیتتون شکل گرفته ولی اون تازه باید بفهمه که زن حرمت داره و نباید مرد جلوش بگرده!

ببخشید که واضح گفتم ولی همه این ها رو به چشم دیدم و حرص خوردم چون نتیجه اش خیلی واضحه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها